Split - První centrum zdravotní turistiky v Chorvatsku

Tisk Email

Ve Splitu se staví první centrum zdravotní turistiky v Dalmácii i v celém Chorvatsku. Mělo by být dokončeno v druhé polovině letošního roku.

altJedná se o rezidenci pro důchodce, do níž bude investováno asi 15 milionů eur. Luxusní ubytování zahrne služby polikliniky, diagnostického a specialistického střediska v rámci areálu. Uživatelé centra budou mít k dispozici restauraci, internetový koutek, klavír a lounge bar, kinosál a knihovnu. Na střeše bude zelená oáza s promenádou, venkovním bazénem s místem vyhrazeným k opalování, wellnessovým střediskem a posilovnou.

V rezidenci bude 54 ubytovacích jednotek, 40 pokojů a 14 apartmánů, které si zájemci budou moci pronajmout na období od 5 dnů do 99 let. Centrum bude mít kapacitu do stovky osob, které budou mít k dispozici služby, jež jim poskytne 35 zaměstnanců. Sedmipatrová budova bude mít i podzemní garáž se 105 garážovacími místy. Hosté budou mít k dispozici také prodejnu, banku a dárkový obchod. Nové centrum zdravotní turistiky bude stát skoro ve středu města, pouhou čtvrthodinku chůze od pláže, promenád a staré části Splitu.

Zdroj: Chorvatské turistické sdružení

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: