Objevujte přírodní krásy Černé Hory v pohorkách nebo na kole

Tisk Email

Černá Hora je rájem pro pěší turisty a cyklisty. Pro ty, kteří chtějí probádat tuto zemi na kolech, jsou připraveny půjčovny kol a služby opraven i přeprava. Dobré značení rozcestníků a výborné mapy poskytnou nejdůležitější informace během krátkého okamžiku.

Z hlediska ubytování sahá nabídka od tříhvězdičkových k pětihvězdičkovým luxusním hotelům, rodinným hotelům poskytujícím přátelské prostředí, až po apartmány s vlastním stravováním, vily a půvabné penziony.

A pokud už se unavíte jízdou na kole či pěší turistikou, využijte pestré nabídky akcí a festivalů od hudebních a výtvarných po karneval y, jako např. Kotorský karneval v únoru a srpnu, koncerty vážné i populární hudby v Budvě, Festival potápěčských filmů nebo Den svatého Tripuna (Sveti Tripun), který má původ v 9. století.

Neměli bychom také zapomenout na památky, které jsou na seznamu Světového dědictví Unesco: pohoří Durmitor a kaňon řeky Tara a záliv Boka Kotorská se starobylým městem Kotor.   (Zdroj: World Trend marketing & public relations)

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: