NOVINKY z Pražského hradu

Tisk Email

Od 2.srpna 2010 bude "stará část" katedrály sv. Víta zahrnuta do ceny malého i velkého návštěvnického okruhu. Ve své podstatě se jedná o návrat do systému, který fungoval před pár lety. Turisté, kteří si nekoupí vstupenku, navštíví pouze "novou část" a budou plynule pokračovat k východu.

 

Turisté se zakoupenou vstupenkou na malý nebo velký okruh si budou moci prohlédnout katedrálu celou. Vstup do katedrály bude jen jeden, ale předpokládá se, že toto opatření vstup do katedrály značně urychlí a nebude se tvořit fronta.
Vstupné se nezvyšuje !!!

Cena malého okruhu, který se nejvíce navštěvuje, je 250 Kč pro dospělé (zahrnuje prohlídku chrámu sv. Víta - staré části, Královský palác, baziiku sv. Jiří a Rožmberský palác - Zlatá ulička je uzavřena).
Pro poskytnutí studentské nebo seniorské slevy 125 Kč požadují v pokladně předložení studentského průkazu nebo pasu u seniorů.

WC na Pražském hradě jsou nově zpoplatněny částkou 10 Kč nebo 0,50 EUR.

Nově je přístupná jižní věž chrámu sv. Víta - vchod ze III. nádvoří z exteriéru vedle Zlaté brány, jednotné vstupné 100 Kč.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: