Máte-li zakoupený zájezd do Izraele, není důvod ho rušit.

Tisk Email

Navzdory nepokojům v zemi zůstává Izrael pro turisty bezpečným místem a není důvod k obavám.

Izraelský konzul Arie Sommer uklidňuje, že konflikt se týká pouze izolované oblasti pásma Gazy, do které turisté necestují a země je tedy v současné době pro návštěvníky bezpečná. Letecké společnosti zajišťují běžný provoz do Tel Avivu, také nebyl zaznamenán jediný telefonát ohrožených turistů ani nedošlo k žádné evakuaci z bezpečnostních důvodů, kromě již zmíněné oblasti Gazy, která ale není turistickou destinací.


Zároveň však Sommer dodává, že je Izrael zodpovědnou zemí a v případě ohrožení turistů by byla samozřejmě vydána varování, že není vhodné do země cestovat.


Ani experti neočekávají rušení již zakoupených dovolených a na základě výborných výsledků za rok 2008, kdy přicestovalo do Izraele více než 3 miliony turistů z celého světa, bude vláda v roce 2009 investovat ještě více peněz na podporu cestovního ruchu.
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: