KANADA: Upozornění pro turisty

Tisk Email

Ve dnech 25.-26. června 2010 se v oblasti Muskoka Lakes (řídce osídlená rekreační oblast cca 90 minut od Toronta) uskuteční pravidelný summit nejvyspělejších států světa G8 a ve dnech 26.-27. června 2010 na tuto akci naváže summit G20, pořádaný v Torontu.

Vzhledem k vysoké pravděpodobnosti konání antiglobalistických demonstrací, které byly v minulosti nezřídka doprovázeny násilnými střety demonstrantů a bezpečnostních složek, Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje všem cestovatelům do uvedené oblasti dbát zvýšené opatrnosti, a to nejen v průběhu obou summitů, ale i v době bezprostředně před jejich začátkem a po jejich ukončení. MZV ČR současně doporučuje sledovat aktuální hlášení místních médií o průběhu konaných demonstrací a jejich plánovaných trasách.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: