Zahájení adventu na zámku Nelahozeves

Tisk Email

O prvním adventním víkendu 28.-29.11. se mohou turisté a zejména rodiny s dětmi naplno naladit na sváteční atmosféru  na zámku Nelahozeves. Kromě prohlídky zámku provázené průvodci v dobových kostýmech je tam čekají nejen adventní trhy s řemeslnými výrobky vážícími se k vánočnímu období, ale i půlhodinové adventní koncerty v Rytířském sále, kde vyslechnou koledy v podání  hudebního souboru Špalíček  prokládané vyprávěním o lidových zvycích. Koncerty se budou konat vždy od 10:00, 11:30, 13:00, 14:30 a 16:00 hod. Kapacita není neomezená, proto doporučujeme místa si včas rezervovat.

U řemeslnických stánků bude možné nejen nakoupit něco hezkého, ale i zhotovit si vlastnoručně  jednodušší výrobek – svíčku, ozdobit perníček, vyrobit dekoraci - což jistě uvítají všechny děti (i ty odrostlé). Pro malé bude vystupovat kejklíř Pupa – a všichni se budou moci posílit a potěšit tradičními specialitami zámecké kuchyně, případně posedět v zámeckém sklepení.

Vstupné do zámku vč. prohlídky nebo koncertu je mírné:  pro dospělé 100 Kč, studenti a senioři platí polovic a pro děti až do 15 let je vstup zcela zdarma.

Kontakty a informace: Zámek Nelahozeves

tel.: 315 709 111

e-mail: info@lobkowiczevents.cz

www.lobkowiczevents.cz

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: