ACK ČR udělila záštitu veletrhu Infotour a cykloturistika

Tisk Email

Asociace  cestovních kanceláří České republiky udělila záštitu veletrhu cestovního ruchu Infotour a cykloturistika, který se bude konat 16. - 17. 3. 2012 v Kongresovém centru Aldis.

Infotour a cykloturistika je jediným veletrhem cestovního ruchu v Královehradeckém a Pardubickém kraji. V roce 2012 se uskuteční již 13. ročník, veletrh tradičně nabízí možnost představit návštěvníkům i odborné veřejnosti aktuality z cestovního ruchu, seznámit je s nabídkou turistickcýh atraktivit regionů i měst a dále prezentovat ubytovací kapacity, novinky cestovních kanceláří, dopravců, lázní.

Návštěvníci budou mít také možnost zakoupit drobné řemeslné výrobky, potraviny a přírodní produkty, které upozorní na přírodní bohatství, tradice a kulturu východočeského regionu i celé České republiky.

 

 

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: