Weco-Travel (CZ) s.r.o. - inzerát na pracovní pozici: Cestovní konzultant incentivního oddělení

Tisk Email

Společnost Weco-Travel (CZ) s.r.o. přijdme do svých řad pracovníka na pozici: Cestovní konzultant incentivního oddělení - –  příprava a realizace incentivních akcí, konferencí a individuálních dovolených po celém světě. Komunikace s klienty i dodavateli.

 

POPIS:
Nabízíme příjemné pracovní prostředí a silné zázemí mezinárodní společnosti. Motivující platové ohodnocení, firemní benefity (stravenky, příspěvky na sport a dovolenou aj.)

POŽADAVKY:
Požadujeme praxi v oblasti cestovního ruchu, praxe z oblasti incentivy výhodou. Znalost anglického jazyka, znalost druhého cizího jazyka výhodou. Zcestovalost a znalost zahraničních destinací osobně výhodou. Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, obchodní myšlení, uživatelskou znalost práce na PC, pečlivost a smysl pro zodpovědnost

 

OBOR PRÁCE, TYP PRACOVNÍ SMOUVY, DEN NÁSTUPU Nástup: březen 2016, pracovní poměr na dobu neurčitou

Případné žádosti o práci na e-mail: helena.grycova@wecotravel.cz

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: