Představení priorit nového ministra pro místní rozvoj Rostislava Vondrušky

Tisk Email
Ministr pro místní rozvoj Rostislav Vondruška na dnešní tiskové konferenci představil své priority, s nimiž přichází na tento úřad. Chce především zjednodušit pravidla a zvýšit rychlost čerpání peněz z EU.

Nový ministr uvedl mezi své hlavní priority zrychlení čerpání peněz z Evropských fondů, a to přednostně do projektů, které zmírní důsledky finanční krize. Dále si klade za cíl důstojné dokončení předsednictví ČR v Evropské unii.

V souvislosti se svým působením na postu ředitele České centrály cestovního ruchu - Czech Tourism velmi dobře zná situaci v cestovním ruchu, a proto se hodlá zabývat zmírněním dopadu krize na podnikatele v tomto oboru. Zároveň chce zvýšit zájem o tuto předchozími ministry opomíjenou oblast. Konkrétně má v úmyslu zesílit spolupráci s regionálními partnery a profesními asociacemi, dále navázat užší spolupráci s Kolegiem cestovního ruchu a také chce najít v rámci rozpočtu volné finanční prostředky na pomoc jednotlivým odvětvím cestovního ruchu se zaměřením na domácí cestovní ruch.

Závěrem ministr dodal, že po skončení jeho působení na ministerstvu se hodlá vrátit na post ředitele agentury Czech Tourism.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: