Polské lázně známé i neznámé

Tisk Email

Ve čtvrtek 10. září 2009 se v prostorách polského velvyslanectví konalo představení polských lázní a letecké společnosti LOT Polské lázně známé i neznámé.

Ve velmi příjemném prostředí  hosté z řad cestovních kanceláří, ACK, odborných společností a médií měli možnost shlédnout novinky CK Pressburg a  Polské turistické organizace, které nabízí za velmi příznivých finančních podmínek lázeňské komplexy s tradičními a netradičními lázeňskými procedurami. Jako překvapivě výhodné byly prezentovány i ceny zpátečních letenek do Polska.

Hosté byli pozvání po ukončení prezentace do zahrady polského velvyslanectví, kde měli možnost ochutnat kávu od firmy Káva Praha, francouzská vína firmy HaH. Tyto ochutnávky doplnil catering nejen všem chutnající šunkou s křenem a nakládanými višněmi.

Bohatá tombola dovršila společenský večer, v jehož průběhu poskytl velvyslanec Polské republiky Jan Pastwa  rozhovor všem zájemcům.

Pro více informací kontaktujte Danu Němcovou - obchodní ředitelku rusher s.r.o.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: