Podzimní veletrh pro odborníky v Praze bude

Tisk Email

V návaznosti na velký zájem o pracovní setkání cestovních kanceláří a agentur a jejich obchodních partnerů asociace cestovních kanceláří ACK ČR a AČCKA se společně rozhodly uspořádat dvoudenní workshop TRAVEL MEETING POINT, který je určen výhradně odborníkům v cestovním ruchu a navazuje na mnohaletou tradici mezinárodního veletrhu MADI.

TRAVEL MEETING POINT je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty. Asociace zvou profesionály z výjezdového, příjezdového i domácího cestovního ruchu, aby se pod jednou střechou zúčastnili národních workshopů, prezentací destinací a obchodních jednání se svými zahraničními i tuzemskými partnery.

Travel Meeting Point se uskuteční 29. - 30. 10. 2014 v Praze
na výstavišti PVA Letňany.

Pro odborné návštěvníky – předem registrované cestovní kanceláře a cestovní agentury – bude vstup zdarma, stolky pro vystavovatele budou za podstatně příznivější cenu než na kterémkoliv veletrhu, účast můžete pořídit levněji než inzerát.

Travel Meeting Point organizují obě asociace pod záštitou agentury CzechTourism převáženě vlastními silami tak, aby proběhl v efektivním a ryze pracovním duchu. Podrobnější informaci a cenovou nabídku rozešlou obě asociace svým členům a dalším cestovním kancelářím a agenturám v prvním zářijovém týdnu.

Informace, cenovou nabídku i přihlášky najdete  po prvním zářijovém týdnu na www.travelmeetingpoint.cz .

Věříme, že tato akce pro odborníky představuje odpověď na Vaše potřeby a rádi Vás na ní uvítáme.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: