Nově založený výstavní výbor Asociace

Tisk Email

Na svém lednovém zasedání založilo představenstvo Asociace nový Výstavní výbor. Tento výbor povede Ing. Petr Zemek. Jeho hlavní náplní bude vyjednávání zvýhodněných cen pro členy Asociace na významných veletrzích a výstavách cestovního ruchu v České republice.

Jak uvádí úřadující předseda Asociace Viliam Sivek, sáhlo představenstvo k tomuto kroku hlavně proto, že v současné době, kdy se dá očekávat dopad krize na celé odvětví, je potřeba se zejména postarat o ty menší cestovní kanceláře, které nemají mnoho možností k vyjednání lepších cen na veletrzích.

Předseda výboru Petr Zemek má s výstavnictvím dlouholeté zkušenosti. I on vidí ve společných expozicích hlavní výhodu pro střední a malé cestovní kanceláře, které bez podpory Asociace nemají v podstatě žádnou šanci k dojednání výhodnější ceny.

Kromě veletrhů a výstav v České republice se v blízké budoucnosti zaměří nový Výstavní výbor také na účast na zahraničních veletrzích. V současné době již probíhá průzkum mezi členy Asociace, kteří se zabývají incomingem, jenž stanoví přínos a zájem o účast na zahraničních veletrzích.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: