Dr. Ivan Mišetić v r. 2009 jako předseda AEA

Tisk Email
Generální ředitel společnosti Croatia Airlines dr. sc. Ivan Mišetić je od začátku tohoto roku předsedou Evropského sdružení leteckých dopravců (AEA). Ředitel chorvatské letecké společnosti převzal funkci předsedy tohoto evropského sdružení od předsedy představenstva společnosti KLM.

Převzetím této zodpovědné pozice právě v roce finančních a hospodářských změn, Ivan Mišetić si za hlavní úkoly vytknul rychlé politické schválení balíčku opatření, která se týkají propagace „společného evropského vzušného prostoru", propagace důležitosti sjednocení Evropy, tak bohaté na rozlišnosti, a udržení globální konkurenceschopnosti evropského leteckého průmyslu, které se zodpovědně stará o životní prostředí a je přizpůsobivý potřebám trhu.

AEA dnes sdružuje 35 evropských leteckých společností, které ročně dohromady převezou 380 miliónů cestujících a 7 miliónů tun nákladu, řídí 2660 letadel do 615 destinací v 165 státech a uskuteční 11.865 letů denně. Přímo zajišťují kolem 426.600 pracovních míst a mají roční tržbu 79 miliard euro. Croatia Airlines je členem sdružení od r. 1998.

Zdroj: Chorvatské turistické sdružení


Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: