ACK ČR uzavřela nové Memorandum o spolupráci s Myanmar Tourism Federation

Tisk Email

Asociace se 16. března 2017 podílela s Ministerstvem zahraničních věcí ČR na přípravě a realizaci prezentace a B2B workshopu obchodní mise cestovních kanceláří z Myanmaru.

Akci zahájil Martin Klepetko, ředitel odboru států Asie a Pacifiku, přítomné přivítal také Michal Veber, výkonný ředitel ACK ČR, a Phyo Wai Yar Zar, místopředseda Myanmar Tourism Federation.

Následně proběhla prezentace České republiky, která se zaměřila nejen na Prahu, ale také jednotlivé regiony České republiky a na památky UNESCO.

Fotka uživatele ACK ČR.V rámci úvodních oficialit bylo výkonným ředitelem Michalem Veberem slavnostně uzavřeno Memorandum o spolupráci mezi Asociací cestovních kanceláří České republiky a Myanmar Tourism Federation, který zastupoval místopředseda pan Phyo Wai Yar Zar a které je hlavní organizací cestovního ruchu Myanmaru.

Dále se uskutečnilo jednání o vzájemné spolupráci se členem výkonného výboru organizace Myanmar Tourism Marketing panem Edwin Briels.

"Myanmar je pro Čechy poměrně neznámou zemí, která má z hlediska cestovního ruchu velký potenciál do budoucna," uvedl výkonný ředitel Michal Veber a doplnil, "Rádi bychom právě ve spolupráci s Federací cestovního ruchu Myanmaru pomohli v propagaci této země, kterou většina Čechů zná z minulosti spíše pod jménem Barma."

Místopředseda Myanmar Tourism Federation pan Phyoe Wai Yar Zar podepsání Memoranda o spolupráci přivítal se slovy: "Víme, že v naší zemi je mnoho potenciálních turistů, kteří mají zájem o cesty do Evropy. Česká republika je pro ně navíc jednou z velmi zajímavých zemí, která má všem turistům co nabídnout."

Akci završilo B2B jednání mezi českými a myanmarskými cestovními kancelářemi.

MZV ve své tiskové zprávě: Incomingová mise myanmarských cestovních kanceláří

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: