ACK ČR uzavřela Memorandum o spolupráci s čínskou provincií Jiangsu

Tisk Email

Během právě uskutečněného setkání s delegací z Jiangsu byla dojednána užší spolupráce v oblasti cestovního ruchu. 

Ve středu 26. července 2017 se konalo setkání s delegací z provincie Jiangsu.

Jednalo se o konferenci, která v sobě propojovala otázky turismu a businessu. Byly zde prezentovány přírodní památky, architektura a zajímavosti z této provincie, stejně tak jako provincie samotná. Cílem této akce bylo především zvýšení povědomí o této provincii, představení možností spolupráce v oblasti cestovního ruchu a navázání partnerství s Českou republikou v této oblasti. V rámci tohoto setkání byla také podepsána memoranda o vzájemné spolupráci České republiky a provincie Jiangsu v oblasti turismu a cestovního ruchu.

Memorandum o spolupráci uzavřela Asociace cestovních kanceláří ČR, zastoupená Simonou Fischerovou, členkou Představenstva ACK ČR, s General Jiangsu Provincial Tourism Administration, zastoupeným ředitelem Zhang Geng Qingem.

Akce byla určena zejména zájemcům o oblast cestovního ruchu a businessu v této oblasti. Na konci akce probíhala B2B networkingová setkání.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: