Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou - bižuterní kurzy

Tisk Email

Chcete si obohatit svoji domácí šperkovnici? Máte jedinečnou příležitost zúčastnit se bižuterních kurzů, které na jarní měsíce připravilo Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. První z nich se uskuteční už v sobotu 30. března v ateliéru muzea.

Kurz zaměřený na výrobu bižuterie ze skleněných perlí a perliček je vhodný pro dospělé, začátečníky i pokročilé. Pod vedením odborné lektorky Věry Černé si zhotoví účastníci vlastní náramek a náhrdelník speciálním stehem „heringbone“. „Těšit se mohou i ti, kteří se nemohou přihlásit v březnu. Kurzy plánujeme také v dubnu, květnu a červnu, kdy si zájemci budou moci osvojit zase jiné techniky“, láká kurátorka muzea Šárka Sirůčková.

Pro účast je nutná rezervace a platba předem do 22. března. Obsazenost kurzu je 5 - 15 osob, každý účastník zaplatí 200,- Kč za materiál a lektorské vedení.

Podrobnosti najdete na stránkách muzea www.msb-jablonec.cz.

KONTAKT

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou,

Šárka Sirůčková, kurátorka muzea, tel.: 483 310 947

e-mail: sarka.siruckova@msb-jablonec.cz

Hledání členů

Kalendář akcí

16. května 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři