TZ: V PVA EXPO PRAHA se scházejí odborníci z oblasti cestovního ruchu

Tisk Email

(24. října 2016, Praha) Ve dnech od 24. do 25. října 2016 probíhá v areálu PVA EXPO PRAHA 1. ročník mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu cestovního ruchu - CZECH TRAVEL MARKET.

Veletrh je určen pro cestovní kanceláře, agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele cestovních služeb a další subjekty. Organizátorem veletrhu je společnost ABF, a.s., záštitu nad veletrhem převzala paní ministryně Karla Šlechtová z MMR ČR a generální ředitelka CzechTourismu Monika Palatková. Odborným garantem je Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Atraktivitu tohoto oboru potvrdil velký zájem ze strany vystavovatelů, kterých je téměř 200. Zastoupeno je 14 zemí světa (Francie, Chorvatsko, Indie, Itálie, Jamajka, Maďarsko, Německo, Polsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Španělsko a Švýcarsko) a prezentovat se budou národní centrály Chorvatska, Maďarska, Slovenska a Slovinska s celkovým počtem 123 představujících se subjektů.

Zdroj: PVA EXPO PRAHA

WWW.CZECHTRAVELMARKET.CZ

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: