ACK ČR podporuje kandidaturu Prahy na OH

Tisk Email

Asociace cestovních kanceláří České republiky podporuje rozhodnutí pražských radních, kteří dnes rozhodli o kandidatuře Prahy na uspořádání letních olympijských her v roce 2016 nebo 2020.

Pro cestovní ruch země je nesporným přínosem již sama kandidatura. Není ani tak důležité, kdy se olympijské hry případně uskuteční, ale v povědomí celého světa se kandidátská země stává turisticky přitažlivější a vyspělejší. Nadto je s kandidaturou spojena řada prezentací a propagačních akcí, resp. taková medializace země, o jaké se nám dosud ani nesnilo. To vše se zúročí ve zvýšeném zájmu o Českou republiku i před samotným konáním olympijských her, ba dokonce i v případě, že by Praha pořadatelství nezískala. O tom ostatně svědčí také předchozí zkušenosti z kandidátských zemí. V mnoha kandidátských zemích byl zaznamenán zvýšený zájem turistů již v souvislosti s kampaní, kterou právě kandidatura v celosvětovém měřítku přináší.

Nadto se v rámci kandidatury uskutečňují investice do infrastruktury a místního rozvoje, které jsou v ČR dosud Popelkou, a tak i při případném neúspěchu by tento počin přinesl velmi pozitivní výsledky. Navíc je zřejmé, že všechny olympijské soutěže nelze uspořádat jen v Praze a z kandidatury tak bude profitovat celá Česká republika. Dnes ani nedokážeme docenit, jak ohromný pozitivní dopad kandidatura přináší. Image celé České republiky velmi významně stoupne v celosvětovém měřítku a kromě zájmu zahraničních turistů se olympijské hry stanou národním pojmem všech občanů

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři