Pražská Loreta zve do svých prostor

Tisk Email

altPražská Loreta je pozoruhodnou barokní památkou a poutním místem s bohatou historií. Ti, kteří sestoupí až na Loretánské náměstí a projdou branou Lorety, budou příjemně překvapeni dispozicí poutního místa a věříme, že ocení zajímavosti, které jsou zde k vidění.

- 25. září - bude pro veřejnost otevřena nová část stálé expozice v severním rameni loretánského ambitu. Expozice představí umělecká díla spojená s historií Lorety a kapucínského řádu. Opět - tentokrát trvale - bude zpřístupněn 3D model krypty s bohatou freskovou výmalbou, která byla v r. 2011 objevena pod loretánským kostelem Narození Páně.

- do 30. září - poslední týden, kdy je možno navštívit letošní hlavní sezónní výstavu "Jan Zrzavý - Benátské maličkosti" - nepromeškejte výjimečnou možnost prohlédnout si sbírku pozdních děl, která Mistr namaloval pro klášter kapucínů v Benátkách.

Zdroj: Loreta Praha

Hledání členů

Kalendář akcí

8. srpna 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

25. září 2019
Odborný seminář ACK ČR: Jak správně komunikovat a řešit krizové situace v cestovním ruchu
Přihláška zde.

15. října 2019
Odborný seminář ACK ČR: Jaké má CK právní možnosti při problémech s dopravou?
Přihláška zde.

19. listopadu 2019
Valné shromáždění ACK ČR
Přihláška zde.

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři