IC Travel Group s.r.o. hledá: inzerát na pracovní pozici „Letenkář“

Tisk Email

Naše členská cestovní kancelář IC Travel Group s.r.o. v Uh. Hradišti, hledá kandidáta na plný pracovní úvazek na pozici "Business Travel Konzultant“ nebo také „Operátora rezervačního oddělení/letenkář" pro potřeby zajišťování managementu služebních cest.

Vaší prací bude vyhledávání, nabízení a prodej služeb (letenek, ubytování, pronájmu aut, zajišťování víz, zajišťování cestovního pojištění). Pokud máš zájem o práci s rezervačním systémem GDS (Amadeus, Galileo apod.), ale i v dalších rezervačních systémech a máš v sobě nadšení být partnerem a poradcem pro své zákazníky po celou dobu jejich cesty, máš-li zkušenosti práce v týmu, jsi správným kandidátem pro to, aby ses stal(a) členem našeho týmu. Nabízíme: odpovědnou ale zajímavou práci v mezinárodním prostředí, stabilní a harmonický pracovní kolektiv, odměnu doplněnou v závislosti na podílu prodeje.

 IC Travel Group s.r.o. je mladá a progresivní cestovní kancelář. Operuje pod těmito obchodními značkami: IC Tour  - dovolená na míru pro individuální cestovatele UNIGLOBE IC Travel - zajištění služebních cest pro české a slovenské korporace IC Event - zajišťování eventových cestovních aktivit pro ro české a slovenské korporace

Kontaktní informace:
IC Travel Group s.r.o.
Uherské Hradiště
e-mail: ivan@ictravelgroup.cz

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři