Může cestovní kancelář zahrnout do odstupného skutečné náklady, pokud to nemá uvedeno ve všeobecných obchodních podmínkách?

Tisk Email

Odpověď na tuto otázku spočívá ve výkladu § 2533 odst. 2 ObčZ. Na toto téma byla pro členy ACK ČR zpracována samostatná informace, kterou naleznete v interní sekci, včetně odpovědi na tuto otázku. Členové mají také k dispozici celý materiál věnující se problematice odstupného od Holubová advokáti.

Celý článek je dostupný pouze členům asociace.

Přihlásit
Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři