Pod křídly asociace

 

Logo Pod křídly asociaceNejste členy žádného profesního sdružení ? Máte pocit, že byste možná měli být, ale nejste si jisti ? Pak právě pro Vás je určen nový projekt Asociace nazvaný POD KŘÍDLY ASOCIACE

Ano tušíte správně. Pro jednotlivce je velmi často složité něčeho dosáhnout. My v Asociaci se sdružujeme proto, abychom společně byli silní a dokázali této jednoty využít v mnoha směrech. Vás nečleny, ale v žádném případě neházíme přes palubu.

Čas od času totiž pořádáme akce, kam s radostí pozveme i Vás. Budete tak mít možnost potkat své přátele z branže, dozvědět se nějaké novinky z cestovního ruchu a odnést si nějaké poznatky, které pomohou Vašemu podnikání. 

A aby Vám žádná nabídka neutekla, dejte nám vědět, že máte zájem. Všechny akce POD KŘÍDLY ASOCIACE, Vám budeme pravidelně zasílat. Stačí, když nám napíšete.

Hledání členů

Kalendář akcí

13. června 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři