Prosincový Klubový den ACK ČR – inspirace nejen pro incoming

Tisk Email

Prosincový Klubový den ACK ČR – inspirace nejen pro incoming

Prosincový Klubový den ACK ČR 4.12. předvedl nejen, jaké poklady nabízí turistům  lobkowiczké panství, ale i jak se památky dají dobře prodat.

Prosinec je měsícem firemních setkání, a tak Asociace cestovních kanceláří České republiky pojala Klubový den tentokrát spíše jako pohlazení na duši. Po sérii náročných leč velmi potřebných seminářů k novému občanskému zákoníku si ostatně členové zasloužili vydechnout u zajímavějšího tématu: v předvečer Mikulášské nadílky jim nový člen ACK ČR Lobkowicz Events Management v čele s ředitelkou Mgr.Březinovou představil v interiérech paláce na Pražském hradě především možnosti a novinky pro turisty ve všech otevřených rodových panstvích Lobkowiczů: kromě Prahy i v Nelahozevsi, Roudnici a na Střekově. I v zimě tam lze pro předem objednané skupiny uspořádat velmi přitažlivé akce. Ukázalo se, že ani pražský Lobkowiczký palác neznají všichni z vlastní zkušenosti. Přitom je to jediný soukromý objekt na Pražském hradě se zachovalými a funkčními šlechtickými interiéry, kde se nadto každý den koná koncert vážné hudby – a v zimě ve vybrané dny na nádvoří vaří Královská čokoláda. Zároveň se účastníkům dostalo i užitečných tipů, jak skombinovat zajímavě a finančně výhodně zimní prohlídku v areálu Pražského hradu nebo třeba tipy pro nabídku zámku v Nelahozevsi právě příští rok. V Lobkowiczkém paláci se lze nadto – máte-li štěstí - v interiérech potkat i s některým členem šlechtického rodu, protože rodina Lobkowiczů v paláci pracuje. Po nápaditém občerstvení v sále s překrásným výhledem na Prahu se účastníci vydali na prohlídku paláce, při které je provedla sales manager Lobkowicz Events Managementu Šárka Koliášová. Vyprávěla tak poutavě, že kromě přiblížení pokladů paláce maně názorně předvedla, jak se má dělat působivý výklad.

Klubový den končil ochutnávkou skvělých lobkowiczkých vín. Předsedkyně sekce památek a významných turistických cílů ACK ČR Jolana Kopřiva Myslivcová, která program i zahajovala, tak na závěr pozdvihla číši na rozloučení s letošním rokem a přání dobrého nového roku spolu se slibem dalších zajímavých setkání. Účastníci si kromě krásného dojmu odnesli i řadu potřebných materiálů a informací – a tři vylosovaní i lahvinku výborného vína.

 

 

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři