Pracovní skupina NM pro cestovní ruch MMR

Tisk Email

Forum cestovního ruchu,z.s. jako nejsilenější a největší profesní sdružení v oblasti cestovního ruchu, zastupuje zájmy podnikatelů v cestovním ruchu i v rámci Pracovní skupiny náměstka pro cestovní ruch MMR.

Dne 11. června 2019 se uskutečnilo další zasedání této skupiny, kde FCR opakovaně předložilo připomínky k zaslanému Akčnímu plánu na období 2019-2020 a stejně tak jeho vyhodnocení z let 2017-2018.

FCR na jednání zastupoval Michal Veber, výkonný ředitel ACK ČR, který i nadále ve shodě FCR podpořil pracovní skupinu k analýze podmínek vzniku zákona pro rozvoj cestovního ruchu v České republice, a to ve shodě s vládou schválenou Koncepcí státní politiky cestovního ruchu v České republice na období 2014 až 2020, kde je legislativní úprava jednou z hlavních priorit pro zachování konkurenceschopnosti České republiky jako turisitcké destinace. 

Dále pak hovořil o monitoringu návštěvnosti turistických informačních center a uvedel překážky efeketivity vedené marketingové kampaně Českého systému kvality služeb.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři