Ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová přivítala založení Fóra cestovního ruchu

Tisk Email
Ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová přivítala založení Fóra cestovního ruchu, které je nezávislou komunikační platformou pro koordinaci a prezentaci zájmů podnikatelů v cestovním ruchu, a to jak směrem do odvětví tak vně.
 
„Oceňuji, že v souladu s vládní koncepcí na roky 2014-2020 vznikl subjekt sdružující ty, kteří podnikají a působí v cestovním ruchu v České republice. Otevírá se diskuzní prostor a tedy i možnost sjednotit zásadní otázky a názory,  které souvisí  s podnikáním v cestovním ruchu.Určitě to povede ke snazší a efektivnější komunikaci ve spolupráci s naším ministerstvem, které má cestovní ruch v kompetenci,“ řekla ministryně Jourová.
 
Cílem Fóra cestovního ruchu je zkvalitnění spolupráce uvnitř odvětví cestovního ruchu a efektivnější prosazování nutných změn. Fórum cestovního ruchu je ustaveno v souladu s Koncepcí státní politiky cestovního ruchu v České republice na období 2014 až 2020, kterou naplňuje. Za vznikem Fóra stojí Asociace cestovních kanceláří České republiky, Svaz léčebných lázní ČR, Asociace hotelů a restaurací ČR a Asociace průvodců České republiky.
 
Zdroj: MMR
Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři