Zcela nová koncepce společné expozice ACK na Holiday Worldu 2011

Tisk Email

 

Letos se vám poprvé otevírá jedinečná možnost vyzkoušet si účast na veletrhu Holiday World 2011 za dosud nejvýhodnějších podmínek. Asociace pro Vás připravila velmi výhodnou cenu pro společnou expozici ve Střední hale – PRŮMYSLOVÝ PALÁC (nejlukrativnější plocha na veletrzích) Výstaviště, kde pomocí dotace z vlastních zdrojů docílila nízké částky za m2 plochy.

K dispozici je 6 sektorů, kdy každý má šíři 2 a hloubku 7 metrů. Všechny sektory budou propojeny do jednotné expozice "Pod křídly Asociace", kde bude mít každý vystavovatel možnost označit svůj prostor vlastním logem a reklamními materiály. Dále bude k dispozici jednací plocha, zázemí na katalogy (viz. dohoda se sekretariátem dle odebraných m2), zázemí na vaření kávy a voda.

Nákres expozice s podrobnostmi naleznete v příloze.

Pokud bude zájem ze strany členů asociace vyšší, pak je připravena možnost zajištění dalších sektorů, jejichž počet je však limitován.

Prosíme sdělte Váš zájem o účast ve společné expozici asociace nejpozději do 12. srpna 2010 na sekretariát asociace e-mailem nebo faxem: 224 914 674.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři