Veletrh Holiday World 2020

Tisk Email

Veletrh Holiday World se na svůj 29. ročník přestěhoval z pražských Holešovic do Letňan! Všem členům podílejícím se na veletrhu Holiday World 2020 v Praze patří velké poděkování!

Asociace měla své zastoupení tradičně na společném stánku Fóra cestovního ruchu. Ve stánku byl po celou dobu veletrhu nejen poskytován informační servis, ale také katalogy našich členů. Současně společný stánek Fóra cestovního ruchu sloužil jako místo setkávání a jednání pro naše členy!

Opět byla zřízena společná expozice přidružených členů – neziskových organizací, na které participovali ZOO Jihlava, Hornické muzeum Příbram a Regionální muzeum Mělník.

ACK ČR i letos vyjednala pro členy Asociace možnost zvýhodněných podmínek pro vystavovatele a současně výhodné ceny parkování. Všichni vystavovatelé dostali možnost pozvat své partnery i širokou veřejnost. K dispozici jim bylo na 400 ks vstupenek. Tento krok byl z pohledu vystavovatelů kladně hodnocen.

Během doprovodného programu se ukázala výhodná vzájemná spolupráce se zahraničními centrálami a zastoupeními. Děkujeme i členům za zájem prezentovat destinace v doprovodném programu na pódiu ACK ČR. Společně jsme tak prezentovali mnoho zemí a zajímavých destinací či atrakcí. ACK ČR ve čtvrtek 13. února 2020 požádala organizátora ABF o změnu projekčního plátna, které bylo v nedostačující velikosti. To bylo pro program 14. února 2020 nahrazeno o něco větší plochou. Pro příští ročník bude ACK ČR komunikovat s organizátory úpravu plátna i harmonogram pódia.

V rámci doprovodného programu proběhla také konference pod záštitou Fóra cestovního ruchu,z.s. na téma Závěrečná fáze EET v cestovním ruchu s ministryní financí Alenou Schillerovou. Během konference byla i část věnovaná cestovním kancelářím a cestovním agenturám. Všichni přítomní mají k dispozici prezentaci MF a GFŘ věnující se i problematice EET a řetězení prodeje zájezdů.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři