ACK na veletrhu MADI

Tisk Email

Veletrh MADI letos probíhal 2 dny ve venkovní hale Výstaviště v Holešovicích; nevhodné bylo nedostatečné zvukové odstínění prostorů pro konference. ACK ČR se prezentovala podobně jako v minulých letech samostatným stánkem, kde pracovníci sekretariátu podávali informace o činnosti ACK a jejích členech jakož i konzultace týkající se zákonných předpisů pro práci cestovních kanceláří.

ACK uspořádala v úvodní den veletrhu dvě tiskové konference. Jedna se týkala zhodnocení vývoje incomingu a DCR jakož i prezentace problémů, které brání jeho rychlejšímu rozvoji. Konferenci řídil místopředseda ACK Jan Papež, hlavní slovo měl předseda ACK Viliam Sivek. Na konferenci přijal pozvání i náměstek ministra pro regionální rozvoj a cestovní ruch Ing.M.Janeba, takže bylo možno jej s problémy blíže seznámit. Druhá tisková konference byla věnována aktuálnímu stavu výjezdového cestovního ruchu. Řídil ji také místopředseda ACK Jan Papež a hlavní slovo patřilo místopředsedovi ACK Z.Křížovi.

Na veletrhu Madi zorganizovali 3 přidružení členové ACK workshopy – Chorvatský workshop, Slovenský workshop a Maďarský workshop. 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: