Zvyky a tradice v Andalusii – Feria de Málaga

Tisk Email

Pokud se chystáte v srpnu do Španělska, jistě stojí za vidění tzv. feria de Málaga. Tyto jedinečné oslavy se konají v Malaze od 14. do 23. srpna.

Každá provincie a potažmo každé městečko si jednou ročně uspořádá tzv. ferii. Z těch nejznámějších je dubnová Feria de Sevilla, květnová Feria de Jerez de la Frontera věnovaná nádherným španělským koňům a doprovázená řadou představení, kde protagonisty jsou právě koně. A hlavní turistické sezóně dominuje srpnová Feria de Málaga.

K těmto oslavám neodmyslitelně patří tzv. casety - jakési malé stany, kde se tančí flamenco či tanec zvaný sevillanas a kde se popíjí a povídá. Všechny ferie obvyklé doprovází řada zábavných atrakcí, kolotočů, stánků s občerstvením a pochutinami, tedy i děti si tu přijdou na své.

Další z typických součástí oslav jsou býčí zápasy - corrida. Ovšem je nutné si dobře vybrat, tedy jít na corridu se známým toreadorem, nikoliv corridu pro turisty, která je spíše levným představením.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři