Zájezd na hory zajistěte včas – ušetříte peníze i nervy

Tisk Email

Vánoce beze shonu, v zasněžené krajině, oslava silvestra na lyžích – to je priorita stále více rodin, dvojic i kamarádů. Každoročně však řada z nich smutně konstatuje: chtěli jsme vyrazit, ale už měli obsazeno.

Když si zájezd na hory koupíte již nyní, budete mít po starosti – a ještě ušetříte, protože můžete využít slevy first moment a vybrat si ze široké nabídky. Ty nejvýhodnější se zpravidla obsadí nejdříve. Váhat se proto nevyplatí.

Kdo máte školní děti, najdete přehled školních prázdnin ZDE.

Při výběru zájezdu je dobré mít na zřeteli, že opticky nejnižší cena nemusí vždycky znamenat úsporu. Vyplatí se věnovat pozornost tomu, co všechno je v ceně zahrnuto – abych na dodatečných výdajích neutratil víc, než dělá rozdíl v ceně – a ještě si třeba nezkazil dovolenou. V zimě to platí dvojnásob, protože klimatické podmínky vyžadují lepší komfort. Nepřijít zmrzlý do špatně vytopené noclehárny, ale do útulného objektu, kde je co dělat pro dlouhé večery, jak relaxovat tělo unavené nezvyklým pohybem (není nad bazén, whirlpool atp. nejlépe přímo v objektu nebo blízkém okolí) a co si počít v případě nepříznivého počasí, kdy se lyžovat nedá.

Takže už zbývá rozhodnout se, zda lyžovat raději na tuzemských horách, z nichž díky schengenskému prostoru snadno přejedete na túru do zahraničí nebo například v Železné Rudě i do známého bazénu s vlnobitím  v bavorském Eisensteinu. Naše hory mají své kouzlo i výhody – nejen že se tu domluví i to nejmenší dítě, ale neopustíme domácí prostředí a zvyky, chutnou kuchyni v to počítaje – a horská střediska udělala pokud jde o vybavení takový pokrok, že o dobré zalyžování si ani o nějaké atrakce pro děti všeho věku nebývá nouze. Už i to propojení permanentek vzájemně mezi několika středisky funguje.

Velmi podobné podmínky najdeme v Tatrách, které mnozí z nás stále ještě pokládají tak trochu za domácí teritorium.

Zájemce o vyšší a rozsáhlejší lyžařské oblasti čeká nepřeberná spousta nabídek do Alp – rakouských, francouzských i švýcarských, nebo malebné italské Dolomity. Trochu vzdálenější,  ale zase docela cenově výhodné je lyžování v Bulharsku – letadlem se tam dostanete rychle a dobrá kupní síla koruny náklad na leteckou dopravu vyváží. Labužníci, kteří si to mohou dovolit, si mohou užít úchvatnou krásu Skalistých hor v USA a Kanadě.

Tak hurá na hory!

Přehled cestovních kanceláří najdete ZDE.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři