Zahájení výstavní sezony: komentovky, vernisáže, slam poetry a Rudy Linka v GASK!

Tisk Email

 

Milí přátelé, 

komentované prohlídky, dvě novinky: Alej světců očima současných umělců zrcadlící barokní sochy před jezuitskou kolejí a intervence přímo u vchodu do galerie, nebo slam poetry - takhle zahájíme výstavní sezonu jaro/léto v GASK - přijďte to s námi oslavit. Začátkem března nezapomeňte na světový jazz v podání Rudy Linka trio. Vstupenky seženete na pokladně GASK. Srdečně vás zvu!

Na viděnou v Kutné Hoře se těší

Jana Šorfová

ředitelka Galerie Středočeského kraje, p. o.

Zahájení výstavní sezony jaro/léto
sobota 24. února od 14.00 hodin

Slavnostní zahájení výstavní sezony začínáme komentovanými prohlídkami výstav Báry Bálkové, Josefiny Bakošové a Jana Tichého spolu s jejich kurátorkami - ve 14.00 hodin. Od 16.00 hodin začínají vernisáže, jako první uvedeme Alej světců - představí díla současných sochařů, která zrcadlí venkovní barokní galerii světců sochaře Františka Bauguta. Letošní novinkou je intervence Richarda Loskota - Změna pozorovatele, dílo umístěné přímo u vchodu z Barborské ulice - vytváří tak další "bránu" do galerie.

Od 17.00 hodin si nenechte ujít přednášku Otto M. Urbana Egon Schiele a Gustav Klimt v rámci cyklu ANNO DOMINI 1918. V 19.00 hodin Vás čeká "zápas v poezii naživo" alias slam poetry s předními představiteli této disciplíny.

ZAHÁJENÍ.png

Více zde

Jazzový koncert Rudy Linka trio: American trailer
neděle 4. března, 18.00 hodin, vstupné 200 Kč

Mezinárodně uznávaný kytarista Rudy Linka zavítá do GASK s novým albem American trailer. Nenechte si ujít jedinečný zážitek umístěný do barokního refektáře. Vstupenky si můžete rezervovat na pokladně GASK: pokladna-KH@gask.cz.

GASK_koncert_linka_A2.jpeg

Více zde

 

Galerie Středočeského kraje, p. o., Barborská 51-53, 284 01 Kutná Hora
Tel.: +420 606 703 215, +420 327 531 135 | info@gask.cz | www.gask.cz

Otevírací doba: Út - Ne 10:00 - 18:00

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři