Výstava Ernesta Neta jako pocta Miroslavu Tichému

Tisk Email

Galerie Středočeského kraje ve spolupráci s Tichy Ocean Foundation připravili výstavu Ernesta Neta: „Blue Mist Gray Girls“ in Memoriam Miroslav Tichý. Ernesto Neto, jeden z nejvýznamnějších současných umělců, pocházející z Rio de Janeira a také jeden z nejstarších obdivovatelů Tichého, tak poprvé v České republice vzdá hold svému velkém vzoru Miroslavu Tichému.

„Instalace Ernesta Neta je z látkových materiálů, podobná obrovským pavučinám, která se šíří prostorem s lehkostí a beztížností, s jakou se Tichého ženy pohybují na jeho snímcích. Snad to je důvod nadšení tohoto brazilského umělce pro českého podivína z Kyjova“ říká Noemi Smolik, kurátorka výstavy.  Technicky náročná expozice vznikla za velice krátkou dobu a za vydatné podpory Nadace Tichy Ocean.

Výstavu je možné shlédnout od 21.5. 2011 – 2.10. 2011 v Galerii Středočeského kraje, Barborská 53, 284 01 Kutná Hora.

 

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři