Vítáme: International School of Music and Fine Arts, nový člen ACK ČR

Tisk Email

Novým členem ACK ČR se stala International School of Music and Fine Arts

https://ackcr.wmp.cz/images/loga/1816_tisk.jpgInternational School of Music and Fine Arts Prague (ISMFA) je mezinárodní umělecká škola, která nabízí hudební, výtvarné a taneční kurzy pro děti i dospělé. Naším základním cílem je pomoci dětem proniknout do krás a tajů hudby, najít si k ní svůj vlastní vztah a rozvinout svou kreativitu. V České republice působíme od roku 1998, naší školou již prošlo více než 10 000 žáků. Zakladatel naší školy získal v roce 2013 od firmy Ernst & Young a Schwabovy nadace pro sociální podnikání prestižní ocenění Sociálně prospěšný podnikatel roku. ISMFA je také partnerem prestižního mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro.

 • Filozofie výuky a učební metody: základní filozofií ISMFA je děti přirozeně, hravou formou rozvíjet podle míry jejich nadání, dodat jim sebevědomí, naučit je překonávat překážky a hlavně vypěstovat v nich kladný vztah k umění jako přirozenou součást jejich života. Proto se výuka neomezuje jen na hudební, výtvarné a taneční lekce, ale škola organizuje pro děti vedle koncertů i speciální projekty jako workshopy, výstavy výtvarných prací. Naši studenti mají možnost shlédnout prestižní koncerty za velmi výhodné ceny díky našemu projektu last-minute vstupenky.
 • Vynikající učitelénaši učitelé jsou absolventy Hudební akademie múzických umění v Praze či Brně, Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, zahraničních škol jako London Royal Academy of Music, Guildhall School of Music & Drama, a dalších. Řada z nich jsou výraznými osobnostmi českého hudebního života – v klasické i jazz&rockové scéně a aktivně se věnují také koncertní činnosti. Programy pro nejmenší děti vyučují lektoři speciálně vyškolení pro tuto věkovou kategorii.
 • Žádná doprava: VYUČOVÁNÍ DOMA nebo na škole, kterou dítě navštěvuje. Studentům vycházíme maximálně vstříc s tvorbou rozvrhu.
 • Systematický přístup ke vzdělání: ISMFA se snaží pod vedením speciálně školených učitelů děti rozvíjet již od raného věku, aby mohly v 5 letech plynule přejít na hru na hudební nástroj. Pořádá hudební ateliéry pro děti od 3 do 5 let, skupinové lekce (klavír, zobcová flétna, kytara, housle) pro děti od 4-6 let. Baletní lekce jsou otevřeny dětem od 3,5 roku. Taneční lekce jsou otevřeny dětem od 5 let.
 • Široký výběr kurzů: ISMFA nabízí hned několik výukových programů. Děti a rodiče tak mají možnost sami určit cíl, ke kterému bude učební plán směřovat, a ISMFA jim ho pomáhá naplnit nebo změnit tak, aby studenti měli z umění především radost. Ty nejtalentovanější pak motivuje k precizním výkonům a podporuje je ve vlastní tvorbě. Nabízí jim také mezinárodně akreditované zkoušky ABRSM a dále přípravu na zkoušky IGCSE, IB a Trinity College.
 • Koncerty, taneční představení a výstavy: Velkým přínosem pro všechny studenty jsou pravidelné koncerty. Každý školní rok pořádámevíce než 40 dětských koncertů, několik velkých tanečních vystoupení a výstav výtvarného umění. Na rodinných koncertech mohou děti v neformální atmosféře sdílet svoji hudbu s rodiči a kamarády, na veřejných koncertech mohou poznávat v krásných sálech Prahy české i evropské umělce, kteří jsou již tradičně jejich vystupujícími hosty. Naši studenti mají také pravidelně možnost vystoupit s renomovanými českými umělci v rámci společných projektů.
 • Žádný věkový limit: ISMFA nabízí kurzy nejen pro děti, ale i pro dospělé.
 • Jazz, rockISMFA nabízí výuku nejen v oblasti klasické hudby, ale také jazzu a rocku. Mezi jejími profesory jsou zajímavé osobnosti mladé jazzové a rockové scény 
 • Hudební nástrojeISMFA nabízí výuku všech hudebních nástrojů, včetně bicích nástrojů, harfy, cembala, el. kytary, varhan a dalších. Pomáháme studentům s výběrem vhodného hudebního nástroje a provozujeme také půjčovnu hudebních nástrojů
 • ISMFA nabízí vyučování v češtině, angličtině, francouzštině, němčině, japonštině, ruštině a dalších jazycích.
 • Benefity: ISMFA nabízí svým studentům a jejich rodinám možnost získat velmi výhodné „last-minute vstupenky“ na různá operní představení, koncerty v rámci koncertních sezón prestižních orchestrů a mezinárodních festivalů: Pražské jaro, Česká filharmonie, Národní divadlo a dalších.

Více na: http://www.musicschoolprague.com/cs/

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři