Vánoční trhy v Německu

Tisk Email

Vánoce se pomalu blíží a Vy se můžete těšit na pohádkové vánoční trhy. Německo je svými překrásnými vánočními trhy tak typické! Nechte se pozvat na návštěvu k sousedům a obdivujte místní vánoční trhy! Ty začínají už poslední víkend v listopadu.

Vánoční trh v Mnichově

Když se stmívá a sníh na střechách stánků je osvětlen ve třpytu nespočetného množství světýlek, pak je Mnichovský vánoční trh na Mariánském náměstí nejkrásnější. Kolem 2.500 světel velkého vánočního stromu, symbol trhu, září před romantickou kulisou novogotické radnice. Každoročně se nechají Mnichovani a jejich hosté z blízka i daleka okouzlit v hospůdkách bavorského hlavního města starobavorským půvabem tohoto působivého tradičního trhu.

Vánoční trh v Norimberku

Na Norimberském hlavním náměstí, přímo v centru města, můžete každý rok navštívit nejslavnější vánoční trh v Německu. Kolem 180 dřevěných stánků, ozdobené červeno-bílou látkou, dává další jméno trhu - "Městečko ze dřeva a látky". Obchodníci prezentují jen tradiční výrobky jako jsou norimberské perníč Na Norimberském hlavním náměstí, přímo v centru města, můžete každý rok navštívit nejslavnější vánoční trh v Německu. Kolem 180 dřevěných stánků, ozdobené červeno-bílou látkou, dává další jméno trhu - "Městečko ze dřeva a látky". Obchodníci prezentují jen tradiční výrobky jako jsou norimberské perníčky, sladkosti či jesličky, ozdobičky na stromeček, hračky.ky, sladkosti či jesličky, ozdobičky na stromeček, hračky.

Vánoční trhy v Regensburgu

V historickém městě Regensburg, který je od r. 2006 na Seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO, můžete navštívit tři vánoční trhy. Nejhlavnější se nachází na náměstí Neupfarrplatz. Trh Lucrezia představuje řemeslné umění z různých koutů světa a najdete ho na náměstí Haidplatz. Jako třetí trh je romantický trh na zámku Thurn und Taxis.

Zdroj: NTC
 

 


Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři