V Praze otevřen první Friendly Kosher Hotel s kompletními službami pro židovskou klientelu

Tisk Email

 

Největší česká hotelová a incomingová společnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. otevřela v Praze první Friendly Kosher Hotel s kompletními službami pro židovskou klientelu.

EuroAgentur Hotels & Travel a.s. zahájila v minulých měsících rozsáhlou kampaň v zemích judaismu a košer vyznání. Vedla se dlouhosáhlá jednání s významnými touroperátory, kteří se specializují na židovskou klientelu. Zaměstnanci pověření kampaní se museli naučit přísná košer a šabat pravidla a podrobně se seznámit s jedním z nejstarších náboženství.

"Výsledkem těchto příprav je otevření Friendly Kosher Hotelu Downtown ****, který vysvětil rabín Michel Chamla. Chod našeho hotelu je pod denním a velice přísným rabínským dohledem", říká generální ředitel společnosti Viliam Sivek.

V EuroAgentur Hotelu Downtown ****, v těsné blízkosti Václavského náměstí, byly provedeny nutné nejen technické, ale i technologické úpravy pro bezstarostný pobyt i těch nejnáročnějších ortodoxních židovských klientů. Zdroj: EuroAgentur Hotels & travel

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři