TK: Dejte pozor, s kým cestujete na dovolenou

Tisk Email

Ministryně Klára Dostálová dne 20. února 2019 na tiskové konferenci spolu s předsedou Asociace cestovních kanceláří ČR Vladimírem Dolejšem představila nový nástroj na ochranu klientů cestovních kanceláří. Lidé si díky němu mohou lépe prověřit cestovní kancelář před zakoupením zájezdu.

Ministryně Dostálová představila nový významný nástroj, který pomůže zákazníkovi ověřit, že mu v případě úpadku cestovní kanceláře budou vráceny všechny vynaložené náklady a bude zajištěna jeho repatriace zpět do České republiky. Jedná se o certifikát, které ministerstvo vydá té cestovní kanceláři, která uhradila příspěvek do Garančního fondu. 

Ministerstvo pro místní rozvoj vede také seznam cestovních kanceláří, kde si lidé mohou tyto údaje ověřit. Seznam je k dispozici zde. Nyní je v seznamu celkem více jak 850 cestovních kanceláří. 

Členské cestovní kanceláře mají navíc Členský list i od Asociace cestovních kanceláří ČR!

Vždy si prověřte, s kým cestujete :)

 

 

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři