Tip na vánoční dárek

Tisk Email

Světoznámá módní návrhářka akad.mal. Blanka Matragi křtila v úterý 16. listopadu 2010 v prostorách prodejny společnosti Moser , a.s. na Staroměstském náměstí v Praze svůj první autorský porcelán.

Této velkolepé události se zúčastnila celá řada osobností, jak z veřejného, tak kulturního života, kteří se obdivovali důvtipnosti a jedinečnosti tvorby této umělkyně.

Výtvarné zpracování porcelánu vychází z autorčina světově proslulého modelu „motýlích šatů“. Výrazný motiv motýlího křídla na šálcích, talířcích i konvici je zpracován reliéfně v kontrastu s panensky neporušenou bílou polovinou porcelánu , která tak dává prostor k vyniknutí bílého tenkostěnného porcelánu. Určitá barevná strohost, jakožto projev vlivu kubismu, zdůrazňuje jedinečné tvary tohoto neobvyklého díla. Největší originalitou a dominantou čajového setu je „kapsička“ na čaj v každém šálku, která dokazuje bohatost nápadů a fantazii autorky.

Společnost Moser, a.s. tímto křtem navázala na tradiční spolupráci s umělci v oblasti skla a porcelánu, a neváhala zařadit tato výjimečná umělecká díla mezi svůj prodejní sortiment. V prostorách jejích prodejen je v současné době exkluzivně nabízeno deset těchto kávových a čajových setů „Butterfly“ s certifikáty vlastnoručně podepsanými autorkou akad.mal. Blankou Matragi. Autorka se současně rozhodla umožnit prodej jedné z pěti unikátních plastik, která je nyní vystavena a nabízena v prodejně Moser, Na Příkopě 12.

Nenechte si tedy ujít jedinečnou možnost shlédnutí a případného nákupu ať již kávového či čajového setu, anebo výjimečné plastiky. Potěšte sebe a své blízké pěkným vánočním dárkem a navštivte prodejnu Moser Na Příkopě 12 v Praze. Těšíme se na Vás!


Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři