Španělsko: vinařské stezky a Aragonie

Tisk Email

Španělsko nejen má mnoho kulturních, cyklistických a pěších tras, ale také mnoho vinařských stezek. Dovolujeme si vám zaslat inspiraci, která zahrnuje nejen hlavní vinařské oblasti a stezky, ale také slavnosti a gastronomii, která je s nimi spojena.

V online odkazu níže najdete webové stránky hlavních vinařských oblastí jako Jumilla, Rioja, Montilla, La Mancha, Jerez, aj.

Zde ke stažení materiál o vinařských stezkách v angličtině: https://www.wineroutesofspain.com/bd/archivos/archivo960.pdf

ARAGONIE je jednou z nejstarších historických oblastí Španělska. Toto království stálo společněčně s Kastilií u zrodu novodobého španělského státu. V dobách nejslavnějších sahala moc Aragonie až do jižní Francie, Burgundska a Itálie. I v muslimské nadvlády, bylo hlavní město této oblasti, Zaragoza, neboli římská Cesaroagusta, nejvyznamnějších městem severního Španělska.

Aragonský turistický patronát připravil nový web s doporučením turistických cest. Dnes je tato oblast rájem milovníků přírody.  

Více o jednotlivých stezkách na http://www.slowdrivingaragon.com/en/

Video ke stažení:

"Tourist Come Home" https://www.youtube.com/watch?v=916_1eCzlvc

Zdroj: 

Španělská kancelář pro cestovní ruch pro střední Evropu se sídlem ve Vídni

www.spain.info

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři