Slovinské dálniční známky a projekt Slovinské centrály cestovního ruchu

Tisk Email

S ohledem na negativní reakce a nemožnost snížit cenu dálničních známek, případně prodloužit jejich platnost, připravila Slovinská centrála cestovního ruchu na letošní letní sezonu akci.

NÁVŠTĚVA NA JEDEN DEN,
VZPOMÍNKA NA CELÝ ŽIVOT

Každý, kdo si slovinskou dálniční známku koupí, dostane ve vybraných místech a destinacích velmi atraktivní protihodnotu formou slev a volných vstupů.

Tato kampaň se zaměřuje na všechny evropské turisty, kteří směřují k Jadranskému moři a na Balkán v autech, karavanech a na motorkách a dává jim unikátní a cenově výhodnou příležitost k tomu, aby se zastavili ve Slovinsku a navštívili celosvětově známé atrakce.
Pokud jedete přes Slovinsko, musíte si před vstupem do země zakoupit dálniční známku. Ta musí být umístěna na čelní sklo a druhá část známky musí být spolu s účtenkou uschována až do konce platnosti známky. To je podobné jako v některých jiných evropských zemích. Ale co dělá Slovinsko výjimečným je fakt, že jsme našli způsob, jak může nákup dálniční známky vést k příjemným zážitkům: předložením účtenky za nákup týdenní nebo měsíční známky získáte výhody při návštěvě celosvětově známých atrakcích ve Slovinsku.

A to např.:

Nákup dálniční známky vám umožní volný vstup do regionálního muzea Ptuj-Ormož na hradě Ptuj, do ptujského vinného sklepa a do kláštera dominikánů. Další podrobnosti naleznete zde.

Nákup dálniční známky vám poskytne řadu výhod v Regionálním muzeu v Mariboru, v Domě staré révy, v restauracích a ve zmrzlinářství. Navíc budete mít možnost užít si bezplatnou jízdu městem elektrickým vozidlem Maister a zajet si lanovkou zdarma do Pohorských vrchů nad Mariborem. Další podrobnosti naleznete zde.

Nákupem dálniční známky získáte zdarma až 4 vstupenky na výstavu Expo krasová jeskyně Postojna. Další podrobnosti naleznete zde.

Nákupem dálniční známky získáte volný rodinný vstup do chráněného parku Lipica. Další podrobnosti naleznete zde.

Více zde:

Slovinská turistická organizace (STO)
Dimičeva 13, SI-1000 Ljubljana, Slovenia
Phone no.: 00386 (0)1 5898 550 , fax: 00386 (0)1 5898 560 info@slovenia.info
www.slovenia.info
případně
Slovenija center Praha
Římská 16, Praha 2
Michal Kůra
e-mail : michal.kura@slovenija.cz

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: