Pozvánka na Pražský jarmark

Tisk Email

Ve dnech 25. - 30. srpna 2009 se uskuteční na Ovocném trhu v Praze 1 "Pražský jarmark". Tento mezinárodní folkový festival promění Ovocný trh ve skutečné tržiště se spoustou stánků, kde budou před zraky návštěvníků předvádět lidoví výrobci umění tradičních řemesel, nabízet pravé jarmareční pochoutky, domácí moravské víno a staročeské speciality. 

Hlavní festivalový program můžete sledovat každý den na Velkém pódiu Ovocného trhu nepřetržitě od 15.45 do 22 hod. Před hlavním programem je připraveno v odpoledních hodinách od 13.00 do 15.15 hodin vystoupení převážně dětských souborů a doprovodné programy.

Ve středu je připraven slavnostní průvod všech účinkujících v krojích svých zemí, který ve 13,30 hodin roztančí Staroměstské náměstí, odkud projde po pěší zóně na Ovocný trh. Více info ZDE.  Zdroj: FoS ČR + ACK ČR

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři