Palestina: Doporučení k cestám na Západní břeh Jordánu

Tisk Email

Vzhledem k současné eskalaci ozbrojených akcí v Pásmu Gazy důrazně doporučujeme maximální opatrnost při případných cestách na území Západního břehu Jordánu, pečlivé plánování trasy, vyhýbání se jakýmkoliv demonstracím a úzkostlivé respektování všech bezpečnostních opatření ze strany pořádkových sil Izraele, případně palestinských pořádkových sil (na území typu A).

Násilné střety mezi palestinskými demonstranty a izraelskými pořádkovými silami byly od 14. listopadu 2012 hlášeny v okolí všech větších měst, včetně Ramalláhu, Betléma, Nábulusu, Hebronu, Dženínu a dalších. Střety se též pravidelně odehrávají na přechodech mezi Izraelem a Západním břehem a v blízkosti židovských osad na Západním břehu. Násilné demonstrace probíhají ve většině velkých měst na Západním břehu.

Střety mezi Palestinci a izraelskými pořádkovými silami byly zaznamenány též ve východním Jeruzalémě a v okolí Starého města v Jeruzalémě.

Cesty do Pásma Gazy Ministerstvo zahraničních věcí dlouhodobě nedoporučuje.

Pro cesty do Izraele prosím sledujte naše aktuální doporučení pro tuto zemi.

Zdroj: MZV

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři