Odleťte do teplých krajů za sluncem

Tisk Email

Sychravý podzim se lépe přečká, když se třeba i jen nakrátko přesuneme do tepla a jasu jižních zemí. Díky stále se rozšiřující nabídce charterových letů cestovních kanceláří se exotické země stále více přibližují jak časově, tak i finančně možnostem českých turistů. Nejfrekventovanější teplé moře za velmi přijatelnou cenu najdete v Tunisku na ostrově Djerba a v Egyptě – obě země jsou v turistických lokalitách zcela bezpečné,  u českých turistů jsou oblíbené a nabídka zájezdů je velmi široká, takže si může vybrat každý.

Oblíbenou podzimní a zimní destinací jsou Kanárské ostrovy a nověji se prosazují rovněž o něco vzdálenější Kapverdské ostrovy, kde je ještě teplejší voda.

Pohádku tisíce a jedné noci přiblížilo i letošní rozšíření letů do Arabských emirátů, kde lze strávit pohodovou dovolenou a poznat kouzlo spojení pouště s bohatstvím vyplývajícím z ropných zásob. Emiráty zároveň představují možnou vstupní či přestupní bránu do ještě exotičtějšího prostředí asijských destinací. Přitom vzdálená jihovýchodní Asie zdaleka není tak nepřístupná – cestovní kanceláře nabízejí i přímé charterové lety a tak nejznámější pobyty v Thajsku zakoupíte již za stejný obnos, jako středně komfortní zájezd do evropských zemí. A kouzlo jasu tropického dne a přírody je něco, co ve vzpomínce vydrží po celý život. To platí samozřejmě neméně pro Afriku a Karibik spolu s dalšími americkými destinacemi.

Kdo má hlubší zájem než se jen ohřát a relaxovat, tomu se vyplatí naspořit trochu více času i peněz a skombinovat pobyt u moře s poznáváním exotické přírody v celé škále útesů, hor i džungle i architektonicky jedinečných památek, které se v ní po staletí ukrývají.

Nabídka zájezdů našich cestovních kanceláří  s předem připraveným programem i těch, které si můžete sestavit na míru podle svých preferencí, čítá více než 100 zemí, jejichž návštěvu lze vzájemně kombinovat a vytěžit tak z daleké cesty co nejvíce dojmů. Kromě již zmíněného Thajska (Siam), namátkou Srí Lanka, Indonésie, Vietnam, Kambodža, Malajsie, Indie, Myanmar, Čína, Filipíny, Maledivy, Seychelly,  Zanzibar, Madagaskar, JAR, Keňa, Mexiko, Dominikánská republika, Kuba, Jamajka, Isla Margarita, Brazílie atd.

Informace o tom, které cestovní kanceláře pořádají  zájezdy tam, kam byste se rádi podívali, jakož i informace o zvolené zemi včetně aktuálního počasí najdete na www.ack.travel – a samozřejmě u dotyčných cestovních kanceláří.

 

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: