Německo: Vše se točí kolem vody

Tisk Email

není žádným tajemstvím, že v létě je Německo ideálním místem pro dovolenou. A mezi nejoblíbenější zastávky patří jistě i různé vodní toky - jezera, řeky či moře. Ať již koupání či potápění, v horkých teplotách je vodní ochlazení to pravé. Zda chcete zažít pohodu a odpočinek nebo něco dobrodružnějšího, to už je na každém, aby si rozhodl. Jedna věc je však jistá: Sbalit kufr a vyrazit na dovolenou se vyplatí.

Léto spojené s vodou

Usedom 
Od mořských vln po města  
Že ke každému létu patří osvěžení? Německo Vám jich nabídne nespočet! Působivá jezera s nezapomenutelnou kulisou, města obklopená vodou, nebo přímo moře, kde můžete dobýt vlny a zažít svá dobrodružství.

Přírodní krásy a tajná místa

Přírodní krásy a tajná místa, navíc spojená s vodou? Nabídka je pestrá. Mnoho romantických míst v Německu nabízí také vodní radovánky. Můžete vybalit ploutve nebo si užít noční plavbu kouzelným kanálem. 

​Více zde: https://wlk-ems.com/crm/service/nlweb?bpid=2148161758&mid=2122196071&nlid=2370089037&language=cs&chk=R6AXiefZLa

Německá turistická centrála
Václavské náměstí 40
110 00 Praha 1

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři