Německé wellness: Potěšení pro Vaše tělo i duši

Tisk Email

Vydejte se do Německa a nechte se rozmazlovat. Udělejte si pauzu a odpočiňte si od každodenního stresu a rutiny: relaxujte, načerpejte novou sílu, nechte hýčkat své tělo, ducha i duši: to vše je v Německu možné. Tradiční i moderní procedury, skvělá kvalita služeb, ryzí příroda a její léčivé zdroje, také pestrá nabídka volnočasových aktivit, toto a mnohem více na Vás čeká při Vašem wellness pobytu v Německu.

FOTO: © Bad Meinberg

FOTO: © Bad Meinberg

Německo: harmonie těla i duše zaručena

V Německu se skvěle odpočívá, naleznete zde vše potřebné: wellness, fitness, skvělou zdravotní péči a beauty programy. Krátká dovolená, nebo prodloužený víkend, návštěva německých lázní se vyplatí. Zde se můžete naprosto uvolnit, zapomenout na všechny starosti a nechat se hýčkat od hlavy až k patě. A jako bonus ke všem procedurám, ošetřením a exkluzivním službám, na Vás čeká i krásná příroda: vysoké hory, široká údolí a lesy, dlouhé písečné pláže, moře, jezera, v takovém prostředí snadno objevíte příhodná místa pro Váš zasloužený odpočinek.

FOTO: © Zingst, Baltic spa resort

FOTO: © Zingst, Baltic spa resort

Buďte aktivní

Wellness dovolená Vám umožní zastavit se, vzít si čas pro sebe a nahlédnout do svého nitra, naslouchat svým potřebám a zbystřit všechny své smysly. Wellness dovolená však znamená i něco víc – v klidu a pohodě můžete objevovat nejen sami sebe, ale můžete zažít a vyzkoušet i něco nového.  Malá přestávka jako restart – pro obnovení duševních a fyzických sil je stále potřebnější. V klidném přírodním prostředí vyzkoušejte procedury pro celé tělo (thalasso terapii, ayurvedu, nebo Kneippovy metody), při kterých dochází k hlubokému uvolnění a relaxaci. Hoďte všechny své starosti za hlavu, přestaňte počítat minuty a věnujte se sami sobě a tomu nejcennějšímu co máte – zdraví. Harmonie těla, ducha a duše jsou klíčem k trvalému zdraví. Kromě velmi příjemných a účinných procedur můžete vyzkoušet také celou řadu sportovních a volnočasových aktivit – důležité přitom je bavit se.

FOTO: ©Wörishofen

FOTO: ©Wörishofen

V pohybu je síla

Byl by hřích nevyzkoušet i některé ze sportovních aktivit, které jsou Vám ve všech wellness a beauty hotelech k dispozici. Kromě klasických pěších a cyklistických tras, si můžete vybrat i z celé řady dalších zajímavých aktivit: rehabilitační cvičení a gymnastika, pilates, golf, cvičení ve vodě,  nordic walking, jízda na koni, a rozličné fitness programy. Cvičení je určitě fajn a je skvělým doplňkem k různým masážím, koupelím a zábalům, ale nic se nemá přehánět. Takže nezapomeňte, cvičení Vás má bavit, a ne bolet.

Náš tip speciálně pro Vás: Rádi byste vyzkoušeli něco nového, ale s cvičením nemáte tolik zkušeností? Pak Vám doporučujeme využít služeb osobního trenéra. A jak najít toho pravého pro Vás? Svalnatá postava je důležitá, to bezesporu, ale správný trenér by Vám měl kromě rad týkajících se cvičebních programů poskytnout také tipy pro relaxaci a uvolnění se od stresu. Důležitá je proto nejen znalost anatomie, ale také psychologie.

FOTO: ©Bad Dürheim

FOTO: ©Bad Dürheim

Doplňte energii: překvapení a jedinečný zážitek v jednom

Abyste měli dostatek energie pro všechny ty zkrášlovací a wellness procedury, měli byste se také dobře najíst. V německých wellness zařízeních budete ohromeni skvělou chutí a rozmanitostí tzv. zdravé výživy. Základem této kuchyně jsou vždy přírodní, často i bio produkty a suroviny té nejvyšší kvality. Předsudky o jednostrannosti a nudnosti zdravého stravování se Vám po ochutnání některých z pokrmů zbortí jako domeček z karet. Pochutnat si totiž můžete i na tradičních německých pokrmech.

FOTO:©Oberstaufen

FOTO:©Oberstaufen

Tato „zdravá gastronomie“ je založena na podávání sezónních a především regionálních surovin, u kterých s naprostou jistotou víte, odkud jednotlivé produkty pocházejí. Rozdíl je na první pohled patrný – nádherné barvy, úžasná vůně a skvělá chuť, to zaručuje německá „zdravá gastronomie“. Na zdejších pokrmech si pochutnáte, dodáte tělu potřebnou energii a nezřídka zažijete i nečekané gastronomické zážitky.

Zdroj: Německá turistická centrála

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři