Nejlepší zábavní parky v Evropě

Tisk Email

Mnoho lidí po celém světě hledá nějaké vzrušení, ale zároveň chce trávit čas se svými rodinami. Evropské zábavní parky poskytují svým návštěvníkům přesně to, co chtějí - vzrušení, zábavu a dobrodružství, které můžete sdílet spolu se svými dětmi! Hotel Resort Insiders nedávno vyhlásila nejlepší zábavní parky Evropy.

Disneyland, Paříž, Francie
Disneyland je nejznámějším zábavním parkem v Evropě. Je v provozu od roku 1992 a zahrnuje dva zábavní parky a sedm hotelů.

Siam Park, Tenerife, Španělsko
Siam Park je vodní park na Tenerife jehož tématem je Thajsko. Byl otevřen v květnu roku 2007 a svým návštěvníkům nabízí řadu vodních atrakcí z nichž nejvíce známá je Tower of Power.

Walibi, Belgie
Walibi zábavní park se nachází ve Wavre. Walibi Park není nic pro lidi, kteří milují svůj účes! Horská dráha vás rozcuchá během několika vteřin. Ohromné množství horských drah vám nabídne nečekané dobrodružství a porci adrenalinu.

Europa Park, Německo
Europa Park nalezneme ve městě Rust na jihozápadě Německa. Jeho maskotem je velká šedá myš s názvem Euromaus, a tak není divu, že nejnavštěvovanější atrakcí je horská dráha Divoká myš (Wild Mouse). V parku nalezneme části jako Itálie, Skandinávie, Španělsko nebo Ruska a také čtyři hotely. Pokud tedy máte zrovna volný víkend, navštivte Europa Park!

Legoland, Dánsko
Dánský ráj Lega jistě není třeba představovat. Téma parku pochází z historických událostí a vaše děti se tak v okamžiku mohou změnit na kapitány nebo piráty. Zdroj : tourism review

 

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři