Ministerstvo zahraničních věcí ČR otevírá konzulární jednatelství během zimních olympijských her

Tisk Email

 

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky oznamuje, že v době konání XXI. zimních olympijských her v Kanadě bude ve Vancouveru otevřeno dočasné Konzulární jednatelství České republiky. Toto konzulární jednatelství bude otevřeno v termínu od 10. února do 1. března 2010 na adrese

Consular Office of the Czech Republic, 1755 East 2nd Avenue, Vancouver, BC, V5N 1E3

Konzulární jednatelství bude poskytovat konzulární služby českým návštěvníkům zimní olympiády v naléhavých případech, jako jsou např. pomoc s vystavením náhradního cestovního dokladu v případě jeho ztráty, krádeže či zničení, asistence v případě potřeby komunikace s místními úřady (policií, zdravotnickými zařízeními apod.) nebo v jiných situacích, vyžadujících asistenci českého zastupitelského úřadu.

V případě potřeby využítí služeb konzulárního jednatelství se doporučuje předchozí telefonická domluva na telefonním čísle 001 (613) 293-6667, které bude dostupné nepřetržitě 24 hodin denně. Kontakt s konzulárním jednatelstvím bude též možno zprostředkovat prostřednictvím Velvyslanectví České republiky v Ottawě či jakéhokoli zastupitelského úřadu členského státu Evropské Unie ve Vancouveru.

Ministerstvo zahraničních věcí věří, že otevření dočasného Konzulárního jednatelství České republiky ve Vancouveru přispěje ke zdárnému řešení případných obtíží, které by českým účastníkům či návštěvníkům XXI. zimních olympijských her mohly nastat. Zdroj: MZV

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři