Městečko Rincón de la Victoria se chystá otevřít Námořnické muzeum.

Tisk Email
Radnice tohoto španělského městečka se rozhodla oživit cestovní ruch a plánuje zde otevřít v roce 2010 Námořnické muzeum. Místní lidé považují za důležité vytvořit centrum, ve kterém by byly zmapovány námořnické tradice této původní rybářské osady a zároveň by přilákalo ještě více turistů.
Protože se jedná o dosti nákladný projekt, byly městu přislíbeny peníze od Státního fondu pro místní investice. Celkově se jedná asi o 400 000 eur. Prostory pro budoucí muzeum získá město úpravou jedné z místních historických budov. Předpokládá se, že stavební úpravy budou trvat 8 měsíců.

Avšak toto oblíbené prázdninové středisko, které leží na pobřeží Costa del Sol, je známo také rozlehlými plážemi s šedým pískem, krásnou promenádou a pamětihodnostmi, mezi nimiž stojí za zmínku Casa Fuerte de Benzmiliana, budova, která je jednou z nejlepších výstav vojenské architektury 18. století.

Hledání členů

Kalendář akcí

16. května 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři