Krkonošské zimobusy opět v provozu

Tisk Email
Krkonošské zimobusy navazují na úspěšné Krkonošské cyklobusy, které již od roku 2004 křižují Krkonošemi. Zimobusy jsou v provozu od 27.12.2008 a pojedou vždy ve čtvrtek a v sobotu.

Svoji již druhou sezónu ukončí 22.3.2009. Ideální pro běžkaře a ski-poutníky. Ráno ke startu trasy nebo večer zpět. Zimobusy budou v provozu každý čtvrtek a sobotu, během dne pojede vždy několik spojů. Jízdní řády je možné najít na jednotlivých zastávkách a na letácích v krkonošských informačních centrech. Kromě tradiční čtveřice linek, které spojují jednotlivá střediska v Krkonoších, bude letos možné využít linku z Vrchlabí do Harrachova a polských Jakuzsyc, kde je v běžeckém areálu upravováno na sto kilometrů tratí. Autobusové linky pro běžkaře budou moci využít i ostatní turisté včetně vyznavačů sjezdového lyžování. Z bezpečnostních důvodů by však do autobusů neměli nastupovat ve sjezdových botách, tzv. přezkáčích.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři