Krásný dárek k Vánocům ? Kupte zájezd!

Tisk Email

Každý rok touto dobou nastává horečné přemýšlení: čím obdarovat své blízké, aby je to skutečně potěšilo.  Dříve bývala univerzálním dárkem kniha, ale v době počítačů, videí a konzol už ani ta kniha nemusí být to pravé.

Zato cestování se stalo čím dál víc všeobecně uznávanou zálibou a hodnotou. Přitom nabídka a škála možností je nepřeberná, takže lze zvolit vhodně pro každého. Seniorům relaxační nebo wellness pobyt v přírodě nebo přímo v lázních.  Nebo co takhle kratší zájezd za kulturou či poznáním – podle nátury i peněženky od zájezdu do divadla v Praze, Brně  či jiném našem městě – až po prestižní kulturní události typu opery v Arena Verona, La Scalla, ples ve Vídeňské opeře atp.  

Mladí vyrazí rádi na lyže do hor u nás, na Slovensku nebo do Alp, Dolomitů či Rodop, pokud bude v blízkosti termální či zážitkový bazén, tím lépe – po celodenním lyžování je to jak báječná relaxace, tak možnost vydovádět se. A aqua areály jsou dnes u mnoha lyžařských center – počínaje libereckým Babylonem přes Šumavu či Tatralandii po rakouská a německá střediska. V cestovních kancelářích a agenturách s výběrem rádi poradí tak, aby si každý vybral opravdu to svoje – nebo lépe řečeno: pro ty svoje. Dokonce ani osamělý člověk, o němž se ví, že přece od smrti svého partnera nikam necestoval, nesedí obvykle doma proto, že cestuje nerad, ale proto, že nechce být na cestách sám. Co takhle dát mu zájezd určený právě pro takové lidi (ne zrovna jako vyslovená seznamka – to byste mohli narazit, ale jako pobyt s programem ve skupině)? I takové zájezdy existují.  

A také je možno myslet na hlavní dovolenou – ať už jako větší dárek někomu, koho chceme zvlášť obdarovat, nebo jako společný dárek pro celou rodinu. Nákup v tuto chvíli se vyplatí – v rámci prodeje first minute je největší výběr a zároveň největší slevy.

Nikdo nemusí mít strach, že nedovede vybrat. Pro ty, kdo si netroufají rozhodnout sami, jsou dvě cesty: pokud nevíte jenom, na jaký termín zájezd objednat, dávají některé cestovní kanceláře možnost termín zájezdu následně změnit (samozřejmě tu změnu musíte udělat v dohodnutém termínu a ne až týden před odjezdem). Pozor – tuto možnost si před koupí ověřte, aby nedošlo k nemilému překvapení. Kdo nemá vůbec představu, co by bylo to nejvhodnější, ten může dát pod stromeček obálku – ne s obligátními penězi, ale s hezkým dárkovým certifikátem cestovní kanceláře. Certifikáty jsou k mání prakticky ve všech cenových hladinách, takže je jen na dárci, kolik chce věnovat – obdarovaný má pak možnost buď si vybrat podle výše certifikátu – ale častěji a lépe k částce na certifikátu přidat podle svých plánů tak, aby si zakoupil právě takový zájezd, o jakém snil. Mnoho cestovních kanceláří je ostatně ochotno ušít zájezd přesně na míru.

Přitom si můžete být jisti, že si na vás obdarovaný bude nejednou vzpomínat – a nejpozději po skončeném zájezdu se pochlubí svými zážitky. Společně se podíváte na fotografie, budete sdílet radost a rodinné či přátelské pouto se ještě utuží. Takže tak trochu obdarujete i sebe.

Pokud ještě nemáte „svoji“ cestovní kancelář, kam byste šli dárek zakoupit, pomůže vám vyhledávač na http://www.ackcr.cz/clenove .

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři