IATA novinky: Skvělá novinka pro české cestovatele - nové lety z Prahy do New Yorku.

Tisk Email

„Pro české cestovatele je to určitě vynikající zpráva. Singapore Airlines jsou jednou z nejlepších leteckých společností na světě, takže se můžeme těšit na prvotřídní servis za velmi rozumnou cenu. Přílet v 11:10 je navíc nejčasnější čas, jaký dosud mohli Češi při cestě do americké metropole využít. Výhodné letecké spojení bude k dispozici za dva měsíce, letenky jsou ale v nabídce našeho portálu už nyní,“ komentoval Josef Trejbal, člen představenstva ACK ČR.

Od letošního jara se cestující z Prahy do New Yorku dostanou každý den i za méně než 10 tisíc korun. Nový spoj zavádí Singapore Airlines ve spolupráci se společností Lufthansa od 25. března. Směrem z  Letiště Václava Havla Praha bude na newyorské Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho odlétat denně vždy v 6:00 středoevropského času a v New Yorku dosedne v 11:10 místního času, zpět se cestující dostanou letadlem startujícím v 20:55 s příletem v 13:30 do Prahy. Na každé cestě čeká cestující přestup v německém Frankfurtu.

Singapore Airlines na linku nasadí svou vlajkovou loď, Airbus A380 se čtyřmi cestovními třídami od nejluxusnější Suites, přes Business, Premium Economy až po Economy. Ceny letenek přitom začínají již na příznivých 9 480 Kč za ekonomickou třídu, 32 680 Kč za třídu Premium Economy a 55 429 korun za Business třídu. V ceně jsou navíc započtena i dvě odbavená zavazadla do 23 kg.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři